MBCL Supervisors in Poland


Bogna Gąsiorowska
Absolwentka Psychologii Pozytywnej UW, Wiceprezes Polskiego Instytutu Mindfulness, certyfikowany trener biznesu i FRIS® (style myślenia i działania), prelegent na konferencjach o tematyce happiness at work, współautorka artykułu Transforming 21st-century Leader Competencies by Developing Mindfulness.
Jej zainteresowania koncentrują się na rozwijaniu uważnego przywództwa w edukacji i biznesie oraz  budowaniu dobrostanu psychicznego pracowników poprzez wdrażanie (MBIs). Współautorka wraz z Małgorzatą Jakubczak programu MBTT (Mindfulness-Based Teacher Training) i ogólnopolskiego projektu UWAŻNA SZKOŁA.

PL-Warszawa – Certyfikowany nauczyciel MBSR i MBCL.
www.polski-instytut-mindfulness.pl
Email


Anna Gubernat
towarzyszę jako trener uczestnikom 8-tyg. Kursów MBSR (od 2015) i 8-tyg. Kursów MBCL (od 2019). W 2013 roku założyłam Koło Naukowe Mindfulness na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie byłam przewodniczącą do 2018 r. Od roku 2014 byłam prezesem Polskiego Towarzystwa Mindfulness, do rezygnacji w 2019 r.
Praktyka własna – buddyzm tybetański w linii Karma Kagyu od 1995 roku. Przeprowadziłam najwięcej w Polsce 8-tyg. kursów MBSR i MBCL.
Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie.

www.mindfulnesskursy.pl
Email


Małgorzata Jakubczak
Jestem pedagogiem, prowadzę Polski Instytut Mindfulness, powołany do szkolenia kadr zajmujących się profesjonalnie mindfulness, szczególnie prowadzeniem kursów MBSR i MBCL.W 2009 roku uzyskałam certyfikat nauczyciela MBSR w The Institute for Mindfulnesss Based Approaches(IMA), gdzie obecnie jestem wykładowczynią i od 2013 roku również mentorką. Praktyka medytacyjna:  świecka ścieżka zen od 1996 roku, od 2006 mindfulness. Inne kwalifikacje:
– MBCL Foundation and Teachers Training 2013.
– .b Foundations Training, Mindfulness in Schools Project (MiSP) 2014.

www.polski-instytut-mindfulness.pl
Email


Agnieszka Pawłowska
Jestem psycholożką, a także jedną z pierwszych w Polsce certyfikowanych nauczycielek mindfulness (MBSR) oraz compassion (MBCL). Posiadam certyfikat trenera MBB (Mind-Body Bridging), Coacha ICC oraz Mindfulness Life Coacha. Ukończyłam także szkolenia Trauma-Sensitive Mindfulness oraz Finding Peace in the Frantic World.
Na co dzień pracuję z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Prowadzę także zajęcia dla studentów oraz pomagam wdrażać uważność do polskich szkół.
Jestem autorką 9 książek dla dzieci z serii Kraina Uważności.

www.agnieszka-pawlowska.com
Email